Kedy?

24. september 2019

Cena?

150 Eur bez DPH

Prečo prísť na školenie?

Stále platí, že úspešná minulosť vždy znamená istotu a rast do budúcnosti?

Ikonická značka TATRA Kopřivnice si v posledných rokoch prešla náročným obdobím transformácie, kde riešila zásadné rozhodnutia o svojej budúcnosti. Rozhodovalo sa o segmente pôsobenia, zmene z veľkých sérií na zákazkovú výrobu, zmenách v obchode, výrobe a procesoch a ďalších kľúčových témach. Popritom sa tieto rozhodnutia implementovali.

TATRA to neriešila iba vlastnými silami, ale prizvala na pomoc krízových manažérov pod vedením Petra Karáska. Použime teraz analógiu s medicínou. Krízoví manažéri, podobne ako lekár, podrobne analyzovali stav pacienta, stanovili diagnózu, navrhli liečbu a túto potom sprevádzali svojimi skúsenosťami. Teraz máme unikátnu príležitosť spoznať tento príbeh TATRA, podiskutovať o ňom priamo s krízovými manažérmi a popritom aj o problémoch vo vlastných firmách. A naviac! Zažijeme výrobu TATRA a navštívime aj múzeum tejto značky.

Program stretnutia

Cieľová skupina

  • Majitelia firiem a konatelia
  • Výrobní a obchodní riaditelia
  • Manažéri a pracovníci zodpovední za stratégiu, inovácie a zlepšovanie
  • Vedúci a pracovníci vývoja alebo konštrukcie
  • Projektoví manažéri
  • Všetci, ktorí majú záujem spoznať príbeh TATRA

Cena

150 Eur bez DPH/účastník
Počet miest je limitovaný kapacitou sály.
V cene je zahrnutý obed a občerstvenie.

Školitelia

Ing. Petr Karásek, MBA, LL.M

Petr Karásek pôsobí ako nezávislý interim manažér a konzultant zameraný na oblasť reštrukturalizácii a krízového riadenia hlavne výrobných spoločností, je členom medzinárodnej Tournaround Management Association a zastupuje CAIM vo vedení Svazu automobilového průmyslu ČR. Petr Karásek bol v roku 2016 menovaný ako člen Rady vlády Ministerstva dopravy České republiky.

V predchádzajúcich pozíciách pôsobil ako vrcholový manažér napr. pri reštrukturalizáciách spoločností TATRA TRUCKS, ŠKODA Transportation, DISA Industries, KORD Group, ESSA Czech, AWELD a Jablonex Group alebo ako kľúčový partner a špecialista pri ďalších zhruba 10 projektoch. Predtým pôsobil dlhodobo v spoločnosti KAROSA IVECO, okrem iného ako konštruktér, obchodný riaditeľ, člen predstavenstva a člen širšieho vedení nadnárodní skupiny Irisbus – Renault V.I.

Václav Korcan

Václav Korcan je nezávislý konzultant a interim manažér špecializujúci sa na reštrukturalizácie firiem, optimalizáciu firemných procesov, krízové riadenie, revitalizácie a vedenie firiem. V súčasnosti je spolumajiteľom poradenskej spoločnosti AD 1997 s.r.o., ktorá sa zaoberá problematikou reštrukturalizácii, reorganizácií, zvyšovania výkonnosti firiem a vedeniu firiem na báze interim managementu.

Ing. Iva Hovadová

Iva dlhodobo pôsobí v manažérskych pozíciách hlavne výrobných spoločností. V súčasnosti se zameriava na oblast krízového riadenia, reštrukturalizácií, rozvoja a zlepšovania výkonností firiem ako nezávislý interim manažér a konzultant. V minulosti dlhodobo zastávala manažérske pozície v spoločnosti KAROSA, IVECO, CNH. Podieľala sa ako člen najvyššieho vedenia na reštrukturalizáci, stabilizácii a príprave na ďalší rozvoj tradičného českého výrobcu terénnych automobilov TATRA. Svoje znalosti a bohaté skúsenosti uplatnila okrem iného při ďalších úspešne realizovaných projektoch ESSA Czech, Pars komponenty atď.

Ján Košturiak

Ján Košturiak je spoluzakladateľom spoločnosti IPA Slovakia a stojí za projektom Podnikateľskej univerzity. Pôsobí ako poradca a kouč v oblasti inovácií, strategického manažmentu, organizácie podniku a priemyselného inžinierstva. Je autorom a spoluautorom viacerých kníh a zároveň pravidelne publikuje v časopisoch. Počas svojej kariéry pracoval ako konzultant pre mnohé firmy vrátane spoločností ako Volkswagen, Sauer Danfoss, Škoda Auto, Siemens a iných. Jedným z jeho projektov bol aj projekt v TATRA.

Prihláška na seminár

Prihlásiť sa je možné do 19. 9. 2019
Partneri