• Akú máš pozíciu v tvojej firme?

CEO SCR technologies, Majority shareholder SCR® group

  • Ak by si mal v skratke zhrnúť tvoj profesný život, čo by si zdôraznil?

Zakladateľ a spolumajiteľ skupiny firiem SCR®, leader, businessman a serial entrepreneur, zodpovedá za celkovú víziu a stratégiu celej skupiny. Svoje 15-ročné skúsenosti v oblasti technológii, digitálneho marketingu a UX/UI dizajnu využíva pri riadení firmy a aj pri napĺňaní biznis cieľov našich klientov. Od roku 2012 pôsobil na poste Prezidenta a predsedu správnej rady Asociácii digitálnych marketingových agentúr – ADMA. V súčasnosti zastáva pozíciu Head of marketing strategy a je členom prezídia najväčšej profesijnej IT organizácie na Slovensku ITAS. Vo voľnom čase sa rád venuje strieľaniu, krav-mage, plávaniu a behaniu.

  • Čo si najviac ceníš z toho, čo si doteraz dosiahol?

Nadobudnuté odborné znalosti a zručnosti v oblasti IT, marketingu, digital marketingu a designu.

  • Čo sú tvoje silné stránky?

Stratég, kreatívec, vizionár, generátor nápadov, inšpirátor, motivátor, komunikačné a prezentačné zručnosti, vodcovské a manažérske schopnosti, schopnosť počúvať, učiť sa a zlepšovať sa

  • Ako vidíš svoj prínos do INOVATO?

Skúsenosti z oblasti IT, marketingu, UX/UI designu a digitálnych riešení. Vieme transformovať tradičné „zastaralé“ IT oddelenia do novej generácie IT riešení dnešného sveta. Špecializujeme sa na vývoj inovatívneho custom software, Mobilných aplikácii, Web aplikácii, Webov, Ecommerce riešení, CRM systémov, ktorým robíme vizuálne atraktívny a funkčný UX/UI design (user interface), ďalej riešenia vieme cez digitálny marketing dostať do celého sveta za minimálne náklady, rozumieme B2C aj B2B marketingu. Viem pomôcť s marketingovou a komunikačnou stratégiou, digitálnou stratégiou, s marketingovým plánom a exekúciou kampaní. Mám skúsenosti z riadenia, manažovania a zakladania asociácii – ADMA (Asociácia Digitálnych Marketingových Agentúr) a ITAS (IT Asociácia Slovenska)

  • Referencie:

Dealdone

Golem Club

PICK to LIGHT 2.0 Warehouse & storage solution