LinkedIn pre tvoj biznis

Ako využiť najväčšiu sieť profesionálov vo svoj prospech?

Kde?

INOVATO, Vráble

Kedy?

18. jún 2019

Cena?

65 Eur bez DPH

Prečo prísť na event?

Školenie LinkedIn pre tvoj biznis je určený prioritne pre podnikateľov a pre všetkých záujemcov, ktorí chcú lepšie predať svoje zručnosti, prácu, myšlienky, produkty či služby. Celé školenie je zamerané na to, aby účastníci vedeli využívať možnosti sociálnej siete LinkedIn na maximum.
 
Drvivá väčšina používateľov využívala LinkedIn pasívne.
Postupne však LinkedIn prišiel s dynamizáciou siete, najmä prostredníctvom príspevkov. Prácu a podnikanie je teraz možné prezentovať nielen pasívne v profile, ale aj aktívne v príspevkoch. Tematicky sa LinkedIn výrazne rozšíril. Už to nie je len o pracovných ponukách, ale aj o vzdelávaní, motivácii, no najmä o dokumentácii pracovného života. Každý jeden užívateľ má teraz možnosť sebaprezentácie. Je jedno či podniká, pracuje v korporácii, či je na vysokej alebo nižšej pozícii. 
 
Školenie prevedie účastníkov všetkými štádiami prezentácie na LinkedIn. Účastníkov nasmeruje k vytvoreniu sebavedomého osobného profilu a kredibilnej firemnej stránky. Zároveň ich naučí osvedčené techniky vytvárania obsahu cez metódu Inbound a storytellingových techník na LinkedIn.

Čas

Workshop trvá 3 hodiny máte možnosť si vybrať z dvoch možností:

9:00 – 12:00 

alebo 

13:00 – 16:00

Cena

65 Eur bez DPH/účastník
Počet miest je limitovaný na 10 osôb.
V cene je zahrnuté občerstvenie. (káva a snack)

Lektor

miki plichta

Miki Plichta

𝐋𝐢𝐧𝐤𝐞𝐝𝐈𝐧 𝐒𝐭𝐨𝐫𝐲𝐭𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫 | Lektor Inbound

Buduje strategickú komunikáciu značiek či jednotlivcov na LinkedIn. Využíva Inbound metodiku od Hubspot, vďaka ktorej zvyšuje vaše povedomie. Je prvý oficiálnym školiteľom tejto metodiky na Slovensku.

Prihláška na seminár

Prihlásiť sa je možné len do 14. 6. 2019