Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Táto udalosť už prebehla.

Seminár o strategickom nákupe

12. marca 2020 o 12:30 16:00

Dátum: 12. marca 2020 

Čas konania: 12:30 – 16:00

Miesto konania: INOVATO, Staničná 502, Vráble (areál ŠVEC GROUP)

Program – témy:

1/ stratégie, úlohy a nástroje podnikového strategického nákupu

2/ dosahovanie úspor, zlepšovanie kvality a servisu pri nákupe

3/ implementácia softvérovej platformy na riadenie a kontrolu nákupu – info

4/ diskusia o konkrétnych problémoch

Experti:

Josef Zrník

Pôsobí ako lektor a konzultant v odbore nákupu. Zameriava sa na elektronizáciu nákupných systémov ich vývojom a  implementáciou. Je spoluautorom kníh Ako lacnejšie a lepšie nakupovať a Firemný nákup a e-aukcie, robustného a komplexného softvéru pre strategický nákup www.e-lefant.com a najrozšírenejšieho B2B e-aukčného systému PROe.biz v Česku a na Slovensku.

Podieľal sa na elektronizácii nákupných procesov v popredných spoločnostiach v ČR, SR, napr. Nafta, a.s. Bratislava, Energo-Pro, a.s. Blansko v  Řízení letového provozu ČR, Komoditní burza Praha, ArcelorMittal, Coca Cola Beverages, Czech Coal Services; PENTA; RWE; VSE Košice; MND Gas Storage; Unipetrol Services; SÚKL a ďalších.

Je konateľom spoločnosti 1803sw zameranej na vývoj obchodných aplikácií. Absolvoval Vysokú školu Dopravy a spojov, odbor SURT a postgraduálne štúdium na Univerzite Komenského so špecializáciou na expertné systémy v riadení procesov. Je školiteľom spoločnosti Gradua-Cegos, Praha pre oblasť nákupnej problematiky.

 

Ľuboš Babarík

Vyštudoval fakultu Elektro VUT Brno – odbor lekárska elektronika. Od r. 2003 pôsobí ako senior konzultant a metodik pre procesy podnikového a investičného nákupu s využitím elektronických aukcií a systémov, kde reprezentuje spol. Well management. Táto spoločnosť vlastní licencie aukčného systému PROe.biz a nákupnej platformy PRO.well, ktorú okrem využívania na outsourcingové služby klientom poskytuje licenčne záujemcom vrátane implementácie.

Zároveň je metodikom pre vývoj a implementácie nákupných systémov a elektronických aukcií do  verejného obstarávania a optimalizáciu procesov hospodárenia vo verejnej správe. Podieľa sa na tvorbe verejných politík, koncepcií a stratégií – tu reprezentuje organizácie Slovenské Centrum Obstarávania a Obstarávacie Trhovisko Slovenska.

Referencie napr.: Barandov studio, Bekaert Slovakia, Biont, BM Kávoviny, Eximbanka SK, Gamota trading, GGB Slovakia, Hornex, Johnson Controls International,Knott, Labaš, Matador Holding, Mondi SCP, Doprastav, Raven, Samsung elektronics, SSE, Tipos, Unipharma, ZF Boge, ZF Sachs, ZVS DNV, ZŤS námestovo, ŽOS Trnava, Nemocnice, Ministerstvá, Univerzity, Mestá SK, …

Prihlasovanie:

Pozn: Prihlasovanie je otvorené do 4. marca 2020